Čas na serveru 06:20:02

V hostinci

Id: 189601

V hostinci

  •  / V hostinci /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 259x

Vyvolávací cena:

1 700