Čas na serveru 07:54:47

Větrný den

Id: 228303

Větrný den

  •  / Větrný den /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 41,5 x 64 cm, značeno vpravo dole monogramem JS, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 567x

Vyvolávací cena:
1 200

32 000

Příhozy: 79