Čas na serveru 19:45:59

Větrný den

Id: 108404

Větrný den

  •  / Větrný den /   Autor neurčen

olej/překližka, rozměr 79 x 105 cm, signováno vpravo dole pravděpodobně Leitgeb Franz, datováno, drobná krakeláž na obraze, oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 2016x

Vyvolávací cena:
1 800