Čas na serveru 09:03:48

Z Itálie

Id: 233905

Z Itálie

  •  / Z Itálie /   Autor neurčen
  •  / Z Itálie /   Autor neurčen
  •  / Z Itálie /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 60 x 79 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 945x

Vyvolávací cena:
2 200

3 100

2020,03-1,09,19,37,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu