Čas na serveru 22:42:53

Z Itálie

Id: 233905

Z Itálie

  •  / Z Itálie /   Autor neurčen
  •  / Z Itálie /   Autor neurčen
  •  / Z Itálie /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 60 x 79 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 4950x

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Příhozy: 53