Čas na serveru 03:32:50

Z pastvy

Id: 104018

Z pastvy

  •  / Z pastvy /   Autor neurčen
  •  / Z pastvy /   Autor neurčen
  •  / Z pastvy /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr plátna 101 x 167 cm, rozměr s rámem 147 x 214 cm, signováno vpravo dole, zcela mimořádná adjustace, drobně poškozený rám

zobrazeno: 1779x

Vyvolávací cena:
11 000

39 000