Čas na serveru 18:11:58

Z pohraničí

Id: 128307

Z pohraničí

  •  / Z pohraničí /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, rentoilováno, lehce poškozený rám, Mařákova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1645x

Vyvolávací cena: