Čas na serveru 06:14:03

Západ slunce

Id: 265104

Západ slunce

  •  / Západ slunce /   Autor neurčen

olej/papír/překližka, rozměr 33 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 1343x

Vyvolávací cena:

2 200

2020,10-1,05,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu