Čas na serveru 09:16:33

Zátiší

Id: 308808

Zátiší

  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen
  •  / Zátiší /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 27,5 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 2094x

Vyvolávací cena:
1 800

2 900