Čas na serveru 04:26:16

Franz Xaver Pieler
Zátiší s hnízdem

Id: 101612

Zátiší s hnízdem

  •  / Zátiší s hnízdem / Franz Xaver Pieler

olej/dřevo, rozměr 34 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1441x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 56