Čas na serveru 15:29:56

Josef Kitzler
Zátiší s ovocem

Id: 122910

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Josef  Kitzler

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu

zobrazeno: 1703x

Vyvolávací cena:
500

3 100