Čas na serveru 10:16:09

Zátiší se džbánem

Id: 308819

Zátiší se džbánem

  •  / Zátiší se džbánem /   Autor neurčen

olej/dřevěná deska, rozměr 15 x 21 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 645x

Vyvolávací cena:
800

900