Čas na serveru 02:33:02

Zátiší u okna

Id: 217013

Zátiší u okna

  •  / Zátiší u okna /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 76 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování

zobrazeno: 1239x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000