Čas na serveru 00:09:46

Pavel Potoček
Ze Slovenska

Id: 353503

Ze Slovenska

  •  / Ze Slovenska / Pavel Potoček

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 33 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2197x

Vyvolávací cena:

6 000