Čas na serveru 12:12:20

Zimní úplněk

Id: 69408

Zimní úplněk

  •  / Zimní úplněk /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 65 x 32 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1080x

Vyvolávací cena:

3 400