Čas na serveru 14:08:07

Banksy
Dívka s dneštníkem

Id: 207703

Dívka s dneštníkem

  •  / Dívka s dneštníkem /  Banksy

sprej/šablona/papír, rozměr ve výřezu 68 x 48 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/200, na zadní straně Banksy razítko vč. vodotisku, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát REG390832/2

zobrazeno: 8959x

Vyvolávací cena:

51 100

Příhozy: 68