Čas na serveru 11:47:28

Banksy
Girl with Red Heart Baloon

Id: 190004

Girl with Red Heart Baloon

  •  / Girl with Red Heart Baloon /  Banksy

sprej/šablona/papír, rozměr cca 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, číslováno 54/200, na zadní straně Banksy razítko, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát REG390832/2

zobrazeno: 8904x

Vyvolávací cena:

59 001

Příhozy: 58