Čas na serveru 12:47:22

Banksy
Kolotoč

Id: 121304

Kolotoč

  •  / Kolotoč /  Banksy
  •  / Kolotoč /  Banksy
  •  / Kolotoč /  Banksy
  •  / Kolotoč /  Banksy
  •  / Kolotoč /  Banksy

litografie/papír, velikost listu 28,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole číslování 32/150, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4061x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 49