Čas na serveru 09:38:16

Death NYC
Simpsonovi

Id: 132701

Simpsonovi

  •  / Simpsonovi /  Death NYC
  •  / Simpsonovi /  Death NYC
  •  / Simpsonovi /  Death NYC

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno 68/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

zobrazeno: 3550x

Vyvolávací cena:

7 999