Čas na serveru 11:05:53

Death NYC
Snoopy

Id: 117801

Snoopy

  •  / Snoopy /  Death NYC
  •  / Snoopy /  Death NYC
  •  / Snoopy /  Death NYC
  •  / Snoopy /  Death NYC
  •  / Snoopy /  Death NYC
  •  / Snoopy /  Death NYC

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

zobrazeno: 1154x

Vyvolávací cena:

7 000