Čas na serveru 07:40:47

Ernö Nagy
Na pastvě

Id: 210301

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Ernö  Nagy
  •  / Na pastvě / Ernö  Nagy
  •  / Na pastvě / Ernö  Nagy

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, po

zobrazeno: 1339x

Vyvolávací cena:
2 200

10 500