Čas na serveru 21:31:46

Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS (cyklus šesti ks)

Id: 482603

  •  / Z cyklu MODRÝ MAURICIUS (cyklus šesti ks) /  Firma

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50

zobrazeno: 305x

Vyvolávací cena:

4 600