Čas na serveru 22:40:36

Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, IV. (cyklus šesti ks)

Id: 482604

  •  / Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, IV. (cyklus šesti ks) /  Firma

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50

zobrazeno: 236x

Vyvolávací cena:

15 000

4.3.2024, 21:23:00

3.2.2024 20:21 15 000 Kč