Čas na serveru 01:07:56

Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, V. (cyklus šesti ks)

Id: 482605

  •  / Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, V. (cyklus šesti ks) /  Firma

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50

zobrazeno: 269x

Vyvolávací cena:

4 600