Čas na serveru 22:53:28

Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, VI. (cyklus šesti ks)

Id: 482606

  •  / Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, VI. (cyklus šesti ks) /  Firma

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50

zobrazeno: 219x

Vyvolávací cena:

15 000

4.3.2024, 21:25:00

3.2.2024 20:21 15 000 Kč