Čas na serveru 05:52:07

Hodiny
Kubistické hodiny

Id: 102706

Kubistické hodiny

  •  / Kubistické hodiny /  Hodiny

kovové kubistické hodiny z mosazného plechu v kombinaci s ostatním materiálem, výška 37 cm, šířka 15 cm, hloubka 9 cm, na spodní části značeno Artěl Praha viz foto, mosazný plech na několika místech poškozen prohnutím/opotřebením, na vnitřním krytu hodin vyraženy iniciály JG, vše ve zcela původním stavu, stroj není funkční, původní klíček

zobrazeno: 4746x

Vyvolávací cena:
6 000

130 000

Příhozy: 111