Čas na serveru 01:29:32

Adolf Kosárek
Horská bystřina

Id: 248602

Horská bystřina

  •  / Horská bystřina / Adolf Kosárek

olej/plátno, rozměr 68 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní poškozený rám, značně krakelováno, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

zobrazeno: 15289x

Vyvolávací cena:
7 500

510 001

Příhozy: 149