Čas na serveru 02:10:55

J.S.
"Která sinfonie je takto barevná...?"

Id: 285201

  •  /
  •  /
  •  /
  •  /

komvinovaná technika/olej/inkoust/tisk/akryl/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2337x

Vyvolávací cena:

15 000