Čas na serveru 09:27:30

Keramika
Dóza

Id: 248504

Dóza

  •  / Dóza /  Keramika
  •  / Dóza /  Keramika
  •  / Dóza /  Keramika
  •  / Dóza /  Keramika
  •  / Dóza /  Keramika

keramická nádoba glazovaná, šestiboká Habánská fajans (17. století ?), s kovovým závěrem, výška celková cca 18 cm, na povrchu poškozeno, otluky, krakeláž

zobrazeno: 8173x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 86