Čas na serveru 06:42:21

Keramika
Dóza

Id: 273402

Dóza

  •  / Dóza /  Keramika
  •  / Dóza /  Keramika
  •  / Dóza /  Keramika

keramická nádoba glazovaná, šestiboká Habánská fajans (17. století ?), s kovovým závěrem, výška celková s kovovým uzávěrem cca 16 cm, povrchově poškozeno, stav viz foto

zobrazeno: 2419x

Vyvolávací cena:

12 000