Čas na serveru 06:49:10

Keramika
Talíř

Id: 254409

Talíř

  •  / Talíř /  Keramika
  •  / Talíř /  Keramika
  •  / Talíř /  Keramika

dekorativní glazovaný talíř, ručně malovaný, průměr 31 cm, v horní části popsán a datován, značně poškozeno viz foto

zobrazeno: 6260x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 72