Čas na serveru 07:58:39

Porcelán
Konvolut tří porcelánových panenek

Id: 31004

  •  / Konvolut tří porcelánových panenek /  Porcelán

porcelánové panenky různé provenience, výška od 9 do 14 cm, drobně poškozeno, původní stav

zobrazeno: 2497x

Vyvolávací cena:

6 000