Čas na serveru 09:40:06

Endre Rátkay
Král Salamón vítá královnu ze Sáby

Id: 1504108

  •  / Král Salamón vítá královnu ze Sáby / Endre Rátkay

olej/sololit, rozměr 65 x 55 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2545x

Vyvolávací cena:
11 000

12 000