Čas na serveru 12:53:23

Porcelán
Leopard

Id: 44105

Leopard

  •  / Leopard /  Porcelán
  •  / Leopard /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 32 cm, šířka 37 cm, manufaktura Schwarzburger, značeno a datováno na podstavci, datováno 1920, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2177x

Vyvolávací cena:

9 600