Čas na serveru 11:10:13

Monogram
Akt

Id: 1479

Akt

  •  / Akt /  Monogram
  •  / Akt /  Monogram
  •  / Akt /  Monogram

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 30 cm, signováno vpravo dole monogramem DG, novodobý obraz, původní stav

zobrazeno: 1197x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400