Čas na serveru 13:57:45

Monogram
Pavučiny v travách

Id: 190205

Pavučiny v travách

  •  / Pavučiny v travách /  Monogram

olej/plátno/deska, rozměr 20,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1886x

Vyvolávací cena:
800

800

15.7.2019, 19:38:00

10.7.2019 22:34 800 Kč