Čas na serveru 22:24:13

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Monogram
Pavučiny v travách

Id: 190205

Pavučiny v travách

  •  / Pavučiny v travách /  Monogram

olej/plátno/deska, rozměr 20,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 212x

Vyvolávací cena:
800

800

2019,07-1,15,19,38,00
( 15.7.2019, 19:38:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.