Čas na serveru 17:36:40

Monogram
Před bouří

Id: 1860

Před bouří

  •  / Před bouří /  Monogram
  •  / Před bouří /  Monogram
  •  / Před bouří /  Monogram

olej/plátno, rozměr 21 x 31 cm, monogram AS vlevo dole, datováno 1900, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2485x

Vyvolávací cena:
2 200

15 000

Příhozy: 50