Čas na serveru 10:31:28

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Při úplňku

  •  / Při úplňku /  Monogram
  •  / Při úplňku /  Monogram
  •  / Při úplňku /  Monogram
  •  / Při úplňku /  Monogram

olej/plátno, rozměr 55 x 96 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, velmi kvalitní krajinářská práce z 2. poloviny 19. století, rentoilováno, obraz i rám v dobrém původním stavu

zobrazeno: 5696x

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Příhozy: 129