Čas na serveru 20:05:15

Nečitelná signatura
Portrét ženy

Id: 194702

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy /  Nečitelná signatura

olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, popsáno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 2549x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 64