Čas na serveru 20:00:06

Nečitelná signatura
Pustý břeh

Id: 181026

Pustý břeh

  •  / Pustý břeh /  Nečitelná signatura

olej/papír/karton, rozměr 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, lehce poškozený rám, obraz značně zašpiněn

zobrazeno: 1105x

Vyvolávací cena:
800

1 600