Čas na serveru 01:59:58

Nečitelná signatura
Roubenky

Id: 188507

Roubenky

  •  / Roubenky /  Nečitelná signatura

olej/plátno, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 547x

Vyvolávací cena:
800

800

13.5.2019, 22:06:00

13.5.2019 20:47 800 Kč