Čas na serveru 13:36:15

Nečitelná signatura
Rozkvetlá stráň

Id: 181017

Rozkvetlá stráň

  •  / Rozkvetlá stráň /  Nečitelná signatura

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2103x

Vyvolávací cena:

3 600