Čas na serveru 01:36:07

Nečitelná signatura
Rybáři

Id: 181027

Rybáři

  •  / Rybáři /  Nečitelná signatura

olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena:
4 800

12 000