Čas na serveru 10:09:49

Nečitelná signatura
Zimní krajina

Id: 188505

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina /  Nečitelná signatura

olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1325x

Vyvolávací cena:
500

500

14.5.2019, 22:08:00

14.5.2019 22:04 500 Kč