Čas na serveru 07:20:54

Neznačeno
Abstraktní kompozice

Id: 156416

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice /   Neznačeno

malba/sololit, rozměr 56 x 58 cm, novodobě orámováno, na několika místech dílo pravděpodobně záměrně provrtáno

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:

15.11.2018, 19:30:00

15.11.2018 19:23 1 000 Kč