Čas na serveru 01:31:47

Neznačeno
Abstraktní postava

Id: 157839

Abstraktní postava

  •  / Abstraktní postava /   Neznačeno

kolorovaná sádra/kov, celková výška cca 100 cm, jedná se pravděpodobně o dílo sochaře Viktora Dobrovolného, značně poškozeno oděrkami na povrchu

zobrazeno: 273x

Vyvolávací cena:

14.11.2018, 19:48:00

8.11.2018 16:27 5 000 Kč