Čas na serveru 03:02:02

Neznačeno
Akt

Id: 2234

Akt

  •  / Akt /   Neznačeno

bronzová plastika, nesignováno, připsáno Janu Bauchovi, celková výška 39,5 cm, výška podstavce 4,5 cm, původní stav

zobrazeno: 1236x

Vyvolávací cena:

13.7.2015, 21:09:00

13.7.2015 20:14 4 500 Kč