Čas na serveru 02:35:27

Neznačeno
Alegorická studie

Id: 110203

Alegorická studie

  •  / Alegorická studie /   Neznačeno

kombinovaná technika/papír, rozměr oválu 20 x 15 cm, jedná se pravděpodobně o studii Josefa Navrátila, paspartováno, rámováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 801x

Vyvolávací cena:

4 600