Čas na serveru 01:40:01

Neznačeno
Alpská bystřina

Id: 2006

Alpská bystřina

  •  / Alpská bystřina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 44 x 34 cm, nesignováno, velmi kvalitní krajinářská práce z 2. poloviny 19. století, obraz i rám v dobrém původním stavu, z pozůstalosti významného českého herce

zobrazeno: 1301x

Vyvolávací cena:

10 500