Čas na serveru 07:42:19

Louisa Piepenhagen
Alpská krajina

Id: 29402

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina / Louisa  Piepenhagen

nesignováno, olej/plátno, rozměr 47 x 61 cm, 19. století, na zadní straně značka plátna, dekorativně adjustováno, původní stav; obraz byl konzultován a posouzen PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, novému majiteli může být na vyžádání vypracován odborný posudek, velmi podobné dílo se nachází v knize August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi viz foto

zobrazeno: 3390x

Vyvolávací cena:

75 000