Čas na serveru 08:16:17

Neznačeno
Alpská krajina

Id: 43711

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, 19. století, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 1339x

Vyvolávací cena:
2 800

7 000